Odborný pracovník/ce úklidu

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Odborný pracovník/ce úklidu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž- zakázky po celé ČR
- úklidová firma působící po celé ČR hledá vhodné pracovníky do mobilní úklidové čety na ruční i strojové provádění úklidu, čištění koberců, strojní mytí podlah, čištění čalounění, úklid po řemeslnících, voskování podlah, mytí oken včetně práce ve výškách apod.
- Požadujeme: ZŠ vzdělání, ŘP sk. B, praxe v úklidových službách výhodou, vhodné i pro OZP/OZZ, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- pracovní doba v závislosti na typu zakázky, ve vyjímečných případech práce v noci
- nabízíme: příplatek na stravenky, pro OZP/OZZ náborový příspěvek do výše 12.000 Kč/rok, nástup možný ihned
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 13:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jurenova.martina@cora-plus.cz
Volné místo odborný pracovník/ce úklidu pro lokalitu Kroměříž.