Hledáme PPC specialistu

  • Brno

Pracovní místo ( Hledáme PPC specialistu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme PPC specialistu do našeho týmu. Schopného člověka, který se ve světě internetové reklamy placené za proklik skutečně vyzná.

Znáš Větrovku a její blog? Nedá ti spát, když klient na PPC prodělává peníze? A zkousíš ladit kampaně i ve chvíli, kdy relativně fungují?
Pak jsi náš člověk.

Co od tebe očekáváme?

že máš alespoň rok zkušeností s PPC (AdWords, Sklik),
že jsi někdy pracoval(a) se zbožovými porovnávači a víš, jak je spravovat,
že tě online marketing baví a neustále se v něm vzděláváš,
že máš v hlavě spoustu nápadů, které se nebojíš prezentovat,
že pro tebe práce není jen zdrojem peněz, ale taky zábavou.
Co ti na oplátku nabízíme?

pohodový kolektiv a skvělých lidí,
pomocnou ruku od odborníků kdykoliv ji budeš potřebovat,
účast na odborných školeních a přednáškách,
no a hlavně pěkné peníze.

Stačí poslat životopis na kariera@impnet.cz
Volné místo hledáme ppc specialistu pro lokalitu Brno.