Elektromechanik do střediska Údržba tramvají

  • Olomouc

Pracovní náplň

Pracoviště: Koželužská č.p. 563/1, Olomouc.
Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požadujeme:
- vzdělání ÚSO nebo SO zaměření elektro
- platná zkouška dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- zkouška dle vyhlášky č.100/1995 Sb. - výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
Pracovní doba: jednosměnný i směnný provoz.
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti
- jízdní výhody pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
- 5 týdnů dovolené
- stabilizační odměnu ve výši tří průměrných měsíčních mezd časově rozloženou do 3 let
- další zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění až 4.000 Kč měsíčně, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další
Volné místo elektromechanik do střediska údržba tramvají pro lokalitu Olomouc.

Požadujeme

Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz