Lesní technik

  • Planá nad Lužnicí

Pracovní náplň

Požadujeme - minimálně ukončené SŠ vzdělání ideálně lesnického nebo i zemědělského zaměření, praxe v lesním nebo okrasném školkařství minimálně 3 roky vítána, organizační schopnosti a dovednosti, schopnost zvládnout běžnou provozní administrativu, ŘP skupiny B.
Náplň práce:
Plánování a realizace pěstebních postupů ve výrobě lesních a okrasných rostlin, vedení kolektivu podřízených, vedení evidencí, obchodní činnost a podobně.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt e-mailem.
Volné místo lesní technik pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Požadujeme

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 06. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz