Lékař/ka bez atestace

  • Ostrava

Pracovní náplň

22128 Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)
ZamK
Pracoviště: Nemocniční 898/20a, Moravská Ostrava
Kontakt telefonicky 596 193 678, osobně, e-mailem.

Pro pracoviště Geriatrie/Interny hledáme lékaře/ku.
Požadujeme odbornou a zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost podle zákona č. 95/2004 Sb., ideálně s praxí v některém z interních oborů, pro případné zájemce ze zemí mimo EU je podmínkou je komunikativní znalost ČJ slovem i písmem, nostrifikace diplomu, uznání odborné způsobilosti pro práci v ČR.

Pracoviště poskytuje péči na 61 standardních lůžkách a 21 lůžkách následné péče. Součástí oddělení je také jednotka Následné intenzivní péče se 6-ti lůžky s ventilátory.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, příspěvky na stravování, rekreaci, kulturní a sportovní akce, dětskou rekreaci.
Volné místo lékař/ka bez atestace pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme

Nástup možný od: 16. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz