Mistr / ová rozpisu - provozní technolog

  • Krnov

Pracovní místo ( Mistr / ová rozpisu - provozní technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
Mistr/ová rozpisu - provozní technolog

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničním trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici: mistr/ová rozpisu - provozní technolog

Hlavní výrobní program společnosti:

výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
strojírenská výroba

Budete odpovědný/á za:
prohlídku železničních vozů při přístavbě do opravy
identifikaci úbytků a poškození
přípravu předpisu práce, konstrukčního kusovníku opravy
ověřování norem spotřeby času i materiálu na dílně
aktualizaci a optimalizaci stávajících postupů
odpovědnou práci v informačním systému společnosti
Profil uchazeče/ky:
SŠ vzdělání nejlépe v oboru strojírenství
technické myšlení a velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
zkušenosti s tvorbou technologických postupů
svědomitost, zodpovědnost a flexibilita
schopnost týmové práce
dobrá uživatelská znalost práce na PC, především MS Excel
znalost prostředí IS SyteLine bude výhodou
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení
po zapracování zaměstnání na dobu neurčitou
zodpovědnou a různorodou práci
týden dovolené nad rámec platné legislativy
dotované stravování přímo ve firmě
odborné zaškolení, absolventy zaučíme
nástup možný ihned

Jiná sdělení:
Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisova@kos.cz do 23. 8. 2019.

Místo výkonu práce: Krnov
Internetové stránky společnosti: www.kos.cz

Z : 6.8.2019
Volné místo