Právník na Odboru právním a organizačním

  • Brno

Pracovní místo ( Právník na Odboru právním a organizačním ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Komplexní výkon právních činností týkajících se městské části Brno-střed, zejména:
vyřizování žádostí o informace dle zákona,
vyřizování stížností a podnětů občanů,
vyřizování petic,
příprava a kontrola materiálů předkládaných do samosprávných orgánů MČ Brno-střed,
zpracování a kontrola smluvní dokumentace,
komunikace s orgány veřejné moci a externími advokátními kancelářemi,
příprava vnitřních předpisů.
POŽADAVKY:
VŠ - právní vzdělání v oboru právo a právní věda, či jiné VŠ vzdělání právního směru v magisterském či bakalářském programu,
orientace v právních předpisech (zákon o obcích, občanský zákoník, zákon o svobodném přístupu k informacím, zákon o zadávání veřejných zakázek, občanský soudní řád),
uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, Internet, ASPI, beck-online,
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita,
odolnost proti stresu,
vysoké pracovní nasazení,
dobré komunikační schopnosti a písemný projev
NABÍZÍME
možnost trvalého vzdělávání - podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
zajímavou práci,
mladý dynamický kolektiv,
po zapracování zajímavé platové podmínky,
výbornou dostupnost - pracoviště v centru Brna,
5 týdnů dovolené,
3 dny indispozičního volna (sick days),
zvýhodněné vstupné na koupaliště Kraví hora, do Divadla Polárka a letního kina
příspěvek na stravování - karta Ticket Restaurant Edenred
a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na kulturní akce a rekreaci - benefitní karta, příspěvek na rekreac