Všeobecná zdravotní sestra

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Trčková Lenka, tel.: 730 899 431, e-mail: trki@centrum.cz

Požadujeme: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle § 5 zák. 96/2004 (VŠ,VOŠ,SŠ), platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru zdravotní sestra výhodou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, ostatní předpoklady. Německý jazyk nutností.
Nabízíme práci na plný úvazek v jednosměnném až dvousměnném režimu na oddělení či operačním sále ( ARO ), 40hodin týdně

Co nabízíme - práci v moderním superspecializovaném zdravotnickém zařízení, zázemí stabilní společnosti, motivující platové ohodnocení, 4 týdny dovolené, flexibilitu při dohodě o výši úvazku,pro rodinu využití plastické chirurgie
Práce na plný, nebo částečný úvazek.
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Karlovy Vary.