ELEKTROMONTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaké znalosti a dovednosti od Vás čekáme
- Vzdělání: ÚSO, SŠ elektrotechnického směru
- Zkušenost se zapojováním elektroinstalace strojů a strojních celků určených pro automatizaci procesů
- Platnou vyhlášku č.50/1978 §6
- Samostatnost a zodpovědnost
- Řidičský průkaz sk. B
Co budete mít na starost
- Montáž a zapojování elektroinstalace strojů a rozvaděčů podle technické dokumentace
- Oživování rozvaděčů a strojů
Co pro Vás máme
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Vzdělávání v oboru
- Nástupní mzda 25.000 - 40.000Kč
- Firemní masáže, stravenky, sportovní karta, káva na pracovišti a rozvíjející se bonusový program
Kontaktní osoba: Radka Kroutilová, e-mail: radka.kroutilova@machinebuilding.cz, telefon: 608 850 224
Volné místo elektromontér pro lokalitu Liberec.