Dispečer nákladní dopravy (sběrná služba Švýcarsko)

Pracovní náplň

Jedná se o přijímaní, zápis zakázek, komunikace se zákazníky (85% česky, 15% zahraničí), plánování svozů a naložení na vozidla. To vše ve spolupráci s dalším dispečerem na exporty do Švýcarska..
Volné místo dispečer nákladní dopravy (sběrná služba švýcarsko) pro lokalitu Brno.

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC - Word, Excel, Outlook, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - není nutné, ale je vítán pro pomoc s pondělními rozvozy, Jiné - Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou.
Angličtina Aktivní - stačí jeden z těchto jazyků, Němčina Aktivní - stačí jeden z těchto jazyků, Francouzština Aktivní - stačí jeden z těchto jazyků, Čeština Aktivní

Nabízíme

Nástup možný od: 16. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz