řidička /řidič sk. C+E s profesním průkazm

  • Lovosice

Pracovní místo ( řidička /řidič sk. C+E s profesním průkazm ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

směnnost: 1 směna, pružná pracovní doba.
Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk C+E s profesním průkazem:
Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti a další benefity.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo řidička /řidič sk. c+e s profesním průkazm pro lokalitu Lovosice.