Strojník

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STROJNÍK

Náplň práce:
- plánování prohlídek, oprav a seřízení vyhrazených technických zařízení
- řešení vzniklých poruch, závad, příp. havárií na vodovodní a plynové instalaci, mechanických a technických zařízeních
- obsluha a údržba parních kotlů
- opravy topení kotelen a veškerého příslušenství, kanalizace a odpadní jímky
- čištění strojního zařízení a úklid provozních prostor
- vedení provozní dokumentace k opravám a provozu technických zařízení

Směnnost:
- nepřetržitý provoz

Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektrikář, strojník nebo elektrotechnické práce
- optimistický přístup k práci
- schopnost týmové práce

Uvítáme
- praxi v oboru
- samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
- strojnický průkaz, topičský průkaz

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- zaměstnanecké stravování
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)
- 3 dny pracovního volna (po roce zaměstnání)

Nástup do pracovního poměru – dle dohody

V případě zájmu o volné pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucího Velínu: Jiří Zadražil – tel:483 345 155
mobil: 720 976 614, email: jiri.zadrazil@nemjbc.cz
Volné místo strojník pro lokalitu Jablonec nad Nisou.