Hrobník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Hrobník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Požadujeme: střední odborné s výučním listem, řidičský průkaz skupiny B, odpovědnost, pečlivost a přesnost,spolehlivost, fyzickou zdatnost,komunikační dovednosti,schopnost empatie. Pracovní náplň na pozici hrobník: Zajišťuje a odpovídá za převoz lidských pozůstatků a ostatků. Připravuje lidské pozůstatky pro obřad - převlékání, hygienické zaopatření a kosmetická úprava lidských pozůstatků před vložením do rakve.Podílí se na přípravě pietního obřadu. Provádí kopání hrobů ručně,ukládá lidské pozůstatky do hrobů. Provádí exhumace lidských pozůstatků a ostatků. Provádí údržbu a přípravu louček ke vsypovým obřadům.Ukládá urny do hrobů nebo hrobek, popř. provádí vsyp do jamky na vsypových loučkách.
Nabízíme: platové podmínky 19 200 - 24 000,- Kč., zvláštní prémie, dovolenou navíc, pracovní doba je rozvržena rovnoměrně s 8 hodinovou délkou pracovní směny, příspěvek organizace na stravenky,možnost využívat volné vstupy do rekreačních zařízení organizace.
Kontakt: životopis zaslat do 31.08.2019 e-mailem nebo na adresu.
Volné místo hrobník pro lokalitu Ústí nad Labem.