OPERÁTOR / OPERÁTORKA CALL CENTRA PRODEJE SLUŽEB

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR / OPERÁTORKA CALL CENTRA PRODEJE SLUŽEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Očekáváme: Skvělý hlasový projev, nadšení pro obchod, pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: zaškolení, skvělý kolektiv, 15 firemních benefitů, pracovní dobu pouze ve všední dny a možnost kariérního růstu
- Benefity: 13. plat a 14. plat; stravenky; věrnostní dovolená; finanční příplatek na dovolenou; akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, vánoční večírek a další; dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku na celý týden; každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy; individuální měsíční prémie ke mzdě; týmové měsíční prémie ke mzdě;
vzdělání a profesní rozvoj; dárek ke svatbě / narození miminka; individuální motivační příspěvky;
nadstandardní pracovní prostředí; firemní ručně dělané hodinky
- Kontaktní osoba: pí. Monika Hrubešová, tel. č.: 735 755 934, 495 454 112; e-mail: personalistika@logex.cz
Volné místo operátor / operátorka call centra prodeje služeb pro lokalitu Hradec Králové.