Operátor výroby

  • Karviná

Pracovní místo ( Operátor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
• Příprava surovin pro výrobu
• Nastavení hodnot pro výrobu produktu dle předepsaného postupu
• Záznam hodnot v průběhu výrobního procesu
• Udržování čistoty výrobní linky a pracoviště

Požadujeme
• ZŠ/SŠ vzdělání
• Schopnost pracovat ve výrobním procesu
• Ochotu pracovat na směny
• Odpovědnost, pečlivost
• Angličtina - základní úroveň výhodou
• Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme
• Smlouvu na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení
• Navíc dovolená za odpracované roky
• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• Příspěvek na dopravu
• 3 dny placeného volna
• Docházkový bonus
• Pololetní bonus
• Výkonnostní bonus

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@gscaltex.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Karviná.