Stavební referent/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Stavební referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tršnická 4/11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný dle dohody. Mzdové ohodnocení: od 20.000,- Kč + prémie. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (pružná pracovní doba). Náplň práce: zajišťování a řízení prací na úseku investiční výstavby, inženýrská činnost, práce technického dozoru investora, zajištění a organizace zadávání veřejných zakázek. Požadujeme: min. ÚSO/VŠ - obor technického zaměření (ideálně stavební), praxe v oboru vítána, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, přesnost, flexibilita, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci, schopnost rychlého rozhodování, samostatnost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, orientace v projektové dokumentaci, znalost stavebního zákona a vodohospodářské legislativy výhodou. Nabízíme: zajimavé firemní benefity, 5 týdnů řádné dovolené. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; profesní životopis s údaji o dosavadním vzdělání, praxi, osobních znalostech a dovednostech týkající se stavební činnosti zasílejte na uvedený e-mail; následná schůzka bude na adrese CHEVAK Cheb, a.s., Tršnická 4/11, 350 02 Cheb.
Volné místo stavební referent/ka pro lokalitu Cheb.