Seřizovač/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Seřizovač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mezní č.p. 3312/7, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Nabízíme:
* nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
* zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 70Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)
* zázemí stabilní společnosti
* 4 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
* smlouva na dobu určitou (následně na dobu neurčitou)

Náplň práce:
* seřizování snášecích drátošiček s trojřezem pro zpracování vazby V1
* odstraňování závad
* pravidelná údržba stroje

Požadujeme:
* zručnost podmínkou
* praxe na podobných zařízeních a komunikativnost vítány
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu
* technické zaměření výhodou

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle tel.: 472 767 349 či nebo emailem petra.klimova@severotisk.cz nebo svůj životopis odevzdejte u nás na vrátnici (adresa je Mezní 3312/7, 400 11 Ústí nad Labem).
Volné místo seřizovač/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.