Zedníci, tesaři, stavební dělníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zedníci, tesaři, stavební dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZEDNÍCI, TESAŘI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI
POŽADUJEME: vyučen v oboru zedník, tesař nebo podobném stavebním oboru nebo stavební zručnost v některém z oborů. ŘP sk. B, případně C, není podmínkou. Dobrý zdravotní stav, práce v kolektivu.
NÁPLŇ PRÁCE: běžné stavební práce, betonáž, zdění, bednění konstrukcí apod., stavební práce v oboru dopravní stavby (dlažby, obruby, betonové konstrukce, pokládka potrubí, kanalizace, vodovody, apod.). V rámci pracovního poměru předpokládáme využití dle potřeby i jako stavební dělník (běžné stavby a dopravní stavby). Práce ve VM a okolí.
NABÍZÍME: Bezplatné stravenky, mobilní telefon, doprava na stavbu, možnost bezplatného zvyšování kvalifikace, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 881 745 v době od 7:00-18:00 hodin nebo e-mailem na Ids-vm@ids-vm.cz
Volné místo zedníci, tesaři, stavební dělníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.