Protidluhový/á poradce/kyně

  • Hanušovice

Pracovní místo ( Protidluhový/á poradce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (výhodou je splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách),
- způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
- zkušenosti s dluhovou nebo sociální problematikou výhodou,
- dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, ochotu dále se vzdělávat,
- samostatnost i schopnost týmové práce,
- ochotu dojíždět za klienty i do jiných lokalit v rámci regionu,
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Pracovní náplň:
- vyhledávání a kontaktování klientů ohrožených ztrátou bydlení nebo bez bydlení, ve finanční tísni, s dluhy anebo s exekucemi,
- poskytování informačního servisu a poradenství ohledně existenčních rizik, jejich předcházení a řešení,
- shromažďování dokumentace k bytové/finanční/dluhové situaci klientů,
- zpracovávání plánů a návrhů na oddlužení,
- asistence při komunikaci a jednání na úřadech a s věřiteli,
- asistence při hledání a udržení standardního bydlení,
- kancelář v Hanušovicích, výjezdy za klienty do okolí.

Termín nástupu: 1.10.2019
Místo výkonu práce: Hlavní 136, Hanušovice. Prac. doba 9-17.30, lze přizpůsobit.

Nabízíme:
- hrubou mzdu ve výši 26 000 Kč,
- úvazek 1 nebo 0,9 (po dohodě),
- práci na PP na dobu určitou od 1.10.2019 do 31.3. 2021.
- zázemí zavedené a kvalitní neziskové organizace,
- práci pod týmovou i individuální supervizí.

Další informace
Pokud Vás naše výběrové řízení zaujalo, zašlete nám Váš motivační dopis a strukturovaný životopis. Vybraní zájemci budou pozváni na individuální pohovor.