Pomocný mistr na stavbě

  • Polepy

Pracovní místo ( Pomocný mistr na stavbě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Hálová Gabriela, tel.: 606 684 092, po - pá 6 - 15 hod,
e-mailem: halova@vskolin.cz,
osobně: Polepy 235, každý pátek 6 - 9 hod.

Požadujeme:
Samostatnost, zájem o práci na stavbě, spolehlivost.
Asertivita - práce vedoucího zaměstnance v kolektivu s podřízenými.
Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
Zadávání práce podřízeným, kontrola práce na stavbě, deleguje průběh stavby.

Zaměstnanecké výhody:
Penzijní fond, stravné, 13. plat, služební mobilní telefon, tablet.

Pracovní doba: 6-15 hod.
Volné místo pomocný mistr na stavbě pro lokalitu Polepy.