KADEŘNÍK, KADEŘNICE

  • Opava

Pracovní místo ( KADEŘNÍK, KADEŘNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Kříž David, tel.: 608 313 231. Připojte svůj životopis a rádi se podíváme i na fotografie vašich prací - e-mail: david@bbrothers.cz
SOU v oboru, zručnost v oboru, aktivní přístup k zákazníkům, zájem na sobě pracovat a neustále se zlepšovat, schopnost práce v týmu, kreativní duch. Zkušenosti s kadeřnickou značkou Schwarzkopf Professional výhodou. Hledáme kadeřníky, kterým je práce také zábavou. Pracujeme v mladém kolektivu. Milujeme, když se mluví o naší super práci.
Možnost zkráceného úvazku, brigády, jednosměnný či dvousměnný provoz. Pracovní doba dle domluvy.
Fixní mzda + prémiová složka mzdy, pracoviště Opava, nástup ihned.
Volné místo kadeřník, kadeřnice pro lokalitu Opava.