PROGRAMÁTOR - VÝPOČTÁŘ

  • Brno

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR - VÝPOČTÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výpočtář – programátor

Náplň práce
• Termické výpočty tepelných cyklů parních turbín
• Vývoj semi-automatického software pro potřeby projektu unifikace parních turbín
? kontinuální upgrade UI aplikace pro návrh parních turbín na platformě Basic
? rozšiřování funkcionality této aplikace
? tvorba databáze realizovaných a unifikovaných komponent parní turbíny a její implementace do této aplikace
Požadujeme
• SŠ/VŠ technické zaměření
• znalost výpočtů tepelných cyklů
• znalost jazyku Basic, VBA a SQL

Uvítáme pokud máte:
• zkušenost s návrhy tepelných cyklů parních turbín
• zkušenost s vývojem aplikací
• znalost jazyka Python a C# na platformě .NET Framework
• AJ - aktivní znalost
Nabízíme
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Školení, semináře, atp.
• Jazykové kurzy zdarma
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Příspěvek na stravování
• Zaměstnanecké sportovní akce
Volné místo programátor - výpočtář pro lokalitu Brno.