Řídící pracovník servisních služeb v obl. investičních celků

  • Brno

Pracovní místo ( Řídící pracovník servisních služeb v obl. investičních celků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANAŽER ZAKÁZEK

Náplň práce
• obchodní činnost v oblasti energetických investičních celků, parních turbín a parních kotlů - technická podpora zpracování nabídek, servisních akci
• rozvíjení vztahů se zákazníky, identifikace jejich potřeb, akviziční činnost, vedení obchodních případů
• tvorba a rozvíjení krátkodobé a střednědobé strategie v přiděleném regionu
• zpracování požadavků a nabídek pro zákazníky
• sledování technologického vývoje a následná prezentace novinek zákazníkům (přednášky, veletrhy apod.)

Požadujeme
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství- Zájem o energetické strojírenství
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Časová flexibilita
• Obchodní duch
• Orientace na výsledek, velmi dobré obchodní, technické, komunikační a prezentační dovednosti
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• jazykové kurzy, školení
• zajímavou práci s možností seberealizace
• pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.
Volné místo řídící pracovník servisních služeb v obl. investičních celků pro lokalitu Brno.