Manipulant(ka), skladník(ce), pikerka

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Manipulant(ka), skladník(ce), pikerka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem (zaslání životopisu), nebo telefonicky od 8:00 do 15:30 hod.
Pracovní poměr na dobu určitou.
Práce v čistém pracovním prostředí.
Pracovní doba
7:30 - 16:00
12:00 - 20:30, dle rozpisu směn
Náplní práce: manipulace se zbožím, příjem na sklad, expedice ze skladu, obsluha paletového vozíku, obsluha vysokozdvižného vozíku (ne vždy), práce s obalovými materiály a podnikovým systémem. Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku výhodou, nikoli podmínkou.

Zaměstnanecké výhody:
- mzdu ve výši 22 - 26 tis. hrubého
- bezúročnou půjčku zaměstnancům
- příspěvek na penzijní pojištění 9 650,- Kč za rok
- náborový příspěvek doporuč parťáka ve výši 15 000,-Kč
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny sick days (placené volno v případě krátkodobé nemoci)
- 13. plat
- zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance společnosti
- zaměstnanecký fond (přispějeme Vám 6 000,- Kč za rok na nadstandardní zdravotní péči, wellness, kulturu, FLEXI PASSY)
- přispějeme Vám na Vaše další vzdělání a rekvalifikaci až 5 000,- Kč za rok
- věrnostní příspěvek (oceníme Vaši věrnost po 3, 5 a 10 letech po 5000,-, 8 000,- a 10.000,-)
- čisté pracovní prostřední, pracovní oděv a obuv
- důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání

Místo výkonu práce: Průmyslová 1504, Pohořelice 691 23
Volné místo manipulant(ka), skladník(ce), pikerka pro lokalitu Pohořelice.