projekt leader pro tým fyzikální chemie

  • Opava

Pracovní místo ( projekt leader pro tým fyzikální chemie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Dudek Petr, životopisy zasílejte na e-mail: Petr.Dudek@tevapharm.cz
Požadujeme: PhD chemického anebo farmaceutického směru (odpovídající znalosti v oboru organická syntéza, technologie, analytická chemie, fyzikální chemie
- 3 roky praxe v oboru. Zkušenost z průmyslu vítána
- Znalost Anglického a Izraelského jazyka (slovem i písmem)
- Zkušenosti s prací ve výzkumného týmu - organizace práce, dodržovaní termínu/milníků
- Zadávání a kontrola práce výzkumných pracovníků a laborantů
- Schopnost sumarizovat, prezentovat a obhajovat výsledky
- Schopnost sumarizovat výsledky formou výzkumné zprávy, patentu nebo publikace
- Orientace v odborné/patentové literatuře (vyhledávání a analýza odborných článků a patentů) a distribuce získaných informací
- Uplatnění expertizy a invence při hledání originálních technických řešení
- Samostatné provádění a vyhodnocování experimentů a analýz
- Schopnost samostatného řešení problémů (definovat problém, navrhnut a implementovat řešení)
- Efektivní využívaní všech dostupných kapacit VaV (přístrojové, lidské)
- Spolupráce s kolegy z vlastního i dalších oddělení
- Dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook, ChemDraw)
- Účast na převodu projektu do výroby
- Archivace záznamové dokumentace (laboratorní deníky, provozní knihy, knihy přístrojů)
- Práce podle interních předpisů VaV a dodržování zásad BOZP
- Práce s obecně biologicky účinnými substancemi, hořlavými a zdraví škodlivými chemikáliemi
- Práce s návykovými látkami a jejich prekurzory
Pracoviště: Teva Czech Industries s.r.o., Ostravská 305/29, Komárov, 747 70 Opava
Volné místo p