Produktový specialista, rozpočtář a nákupčí slaboproudých systémů

  • Brno

Pracovní místo ( Produktový specialista, rozpočtář a nákupčí slaboproudých systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS ČINNOSTI
-příprava nabídek a rozpočtů dle zadání zákazníků a obchodních manažerů
-zpracování technické a cenové části nabídek, soupisky materiálu a prací
- komunikace se zákazníkem a dodavateli (objednávání materiálu, reklamace, zápůjčky apod.)
- spolupráce s projektanty a realizačními pracovníky
- práce v systému SAP
- naskladňování a výdej materiálu

POŽADUJEME
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro slaboproud obecně
- zájem a vysoké pracovní nasazení
- dobrou znalost práce na PC (MS Office na pokročilé úrovni, AutoCAD)
- samostatnost, spolehlivost
- bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
- základní znalost AJ

NABÍZÍME
- dynamickou a odpovědnou práci na zajímavých projektech na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- výbornou příležitost pro osobní a profesní růst
- moderní pracovní prostředí
- kvalitní technické zázemí, intenzivní péči během zkušební doby a zaškolení
- benefity: vzdělávání (odborná školení, AJ), pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, pitný režim, SICK-TIME, SIM-karta, slevy na firemní produkty a služby aj.
Volné místo produktový specialista, rozpočtář a nákupčí slaboproudých systémů pro lokalitu Brno.