Referent/ka odbytu - back office - německý jazyk

  • Cheb

Pracovní místo ( Referent/ka odbytu - back office - německý jazyk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Náplň práce: přijímáte a realizujete objednávky, objednáváte zboží a udržujete stav skladových zásob, organizujete mezinárodní dopravu a dopravu k zákazníkovi, pečujete o stávající a nové zákazníky v německy mluvících zemích, komunikujete se zákazníky (příjem a zpracování objednávek, tvorba podkladů, kontrola plateb, řešení reklamací), poskytujete informace týkající se zákazníků a jejich objednávek, zpracováváte obchodní administrativu, vkládáte informace a data do databází, realizujete obchodní kampaně, spolupracujete s oblastními zástupci a s dalšími složkami společnosti, udržujete chod kanceláře a odbytu a navrhujete změny vedoucí k jeho zlepšení. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické, obchodní, technické zaměření výhodou), velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem (B2/C1), uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook), komunikativnost, pečlivost, flexibilita. Nabízíme: možnost seberealizace, 25 dní dovolené, další firemní benefity, přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.
Volné místo referent/ka odbytu - back office - německý jazyk pro lokalitu Cheb.