Řidič kamionu pro strojírenskou firmu - ČR + 2x měsíčně Německo

  • České Budějovice

Pracovní místo ( Řidič kamionu pro strojírenskou firmu - ČR + 2x měsíčně Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste řidič a nechcete trávit příliš mnoho času v zahraničí nebo mimo rodinu? Nastupte jako řidič pro strojírenskou firmu s jednou směnnou. Většinu dní u nás končí směnu i řidič v 15:00, víkendy má volno.

Středně velká rodinná firma JOSA s.r.o. přijme do svého týmu v Č. Budějovicích řidiče kamionu pro ČR a cca 4 dny do měsíce pro Německo.

Požadujeme:
místo bydliště ČB a nejbližší okolí
řidičský průkaz sk. C + E
digitální kartu řidiče
platný profesní průkaz
profesní a zdravotní způsobilost
praxi
organizační schopnosti
samostatnost
zodpovědnost

Náplň práce:
zásobování hutním materiálem a technickými plyny
převoz polotovarů po ČR
zásobování drobným technickým materiálem v okolí ČB
asistence při nakládce a vykládce
jízdy po ČR a cca 2x měsíčně do Německa - většinu dní končí směna v 15:00

Nabízíme:
zázemí stabilní a prosperující společnosti s přátelskou firemní kulturou
menší kolektiv, individuální přístup, solidní jednání
smlouvu na dobu neurčitou
dobré platové podmínky vč. systému odměn
pevný výplatní termín
cestovní náhrady podle zákona
flexibilní pracovní dobu
možnost napracovat si hodiny
možnost zkrácení pracovního úvazku pro studium nebo péči o děti
sick days
mobilní telefon i pro soukromé účely
dotované závodní stravování - výběr z 8 jídel - oběd za 36,- Kč
1x ročně výj
Volné místo řidič kamionu pro strojírenskou firmu - čr + 2x měsíčně německo pro lokalitu České Budějovice.