EXPEDIENT/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní náplň

Co nabízíme:
- Dvousměnný provoz (PO-PÁ).
- Profesní vzdělávací programy, školení, zvyšování kvalifikace s možností následného profesního růstu.
- Transparentní systém odměňování.
- Příjemná pracovní atmosféra v mladém kolektivu.
- Práce v čistém prostředí.
- Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou, jazykové kurzy, firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).

Pracovní náplň Expedienta
- Čištění, balení a bednění vyráběných dílů. Značení dílů.
- Práce s přenosným terminálem. Změna umístění dílů.
- Manipulace s díly. Nakládka, vykládka, převozy dílů.
- Práce na PC. Emailová komunikace.
- Systémové zpracování vývozních dokumentů.
- Příprava výdejek a vývozní dokumentace pro řidiče.
- Objednávání přepravy.
- Koordinace řidičů.

Kvalifikační předpoklady pro nástup:
- Vzdělání: středoškolské.
- Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky, skladování, expedice.
- Jazykové dovednosti: AJ výhodou (není podmínkou).
- Technické znalosti: řidičský průkaz skupiny B, oprávnění k řízení VZV.
- IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS, SAP výhodou.
- Osobnostní předpoklady: aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování.
- Možnost nástupu: Dle dohody.
Volné místo expedient/ka v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.

Požadujeme

Práce s PC - Helios Orange výhodou, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - podmínkou
Angličtina Pasivní - výhodou, Čeština Aktivní - podmínkou

Nabízíme

Nástup možný od: 14. 08. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz