Operátor/ka prodejny s autodíly na nákladní vozidla

  • Cheb

Pracovní místo ( Operátor/ka prodejny s autodíly na nákladní vozidla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 25.000,- Kč až 37.000,- Kč (horní limit mzdy se týká zájemců se zkušenostmi a znalostmi na dané pozici, kteří jsou schopni okamžitě SAMOSTATNĚ pracovat) !!! Pracovní doba: Po-Pá (7:00-16:00 h) + 1x za měsíc i So (9:00-12:00 h). Náplň práce: prodej a nakupování zboží - autodílů a příslušenství, přebírání zboží od přepravních služeb, práce zahrnuje i manipulaci s díly s VĚTŠÍ hmotností (práce není vhodná pro ženy - váha některého zboží je nad váhový limit stanovený pro ženy zákoníkem práce) !!! Požadujeme: částečná konverzace v NJ výhodou (není nutná), řidičský průkaz sk. B výhodou, zkušenost z jiných firem stejného zaměření je velkou výhodou (s rychlejším postupem). Nabízíme: možnost teplého stravování, příspěvek na důchodové spoření. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 7:00-16:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Slavice 11, 350 02 Cheb.
Volné místo operátor/ka prodejny s autodíly na nákladní vozidla pro lokalitu Cheb.