Mechanik, seřizovač textilních strojů - programování a mistr textilní výroby

  • Krásná Lípa

Pracovní místo ( Mechanik, seřizovač textilních strojů - programování a mistr textilní výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vyučení ve strojírenském oboru - není podmínkou, základní znalosti ovládání PC, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, samostatnost, zájem o práci a tvorbu nových věcí. Nabízíme:
zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě s více než dvacetiletou tradicí, 5 týdnů dovolené, příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí, možnost získání nových znalostí a kariérního růstu, zajímavé ohodnocení a firemní benefity. PRACOVNÍKA ZAUČÍME A ZAPRACUJEME. POUZE PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE. Doporučujeme osobní pohovor. Práce je vhodná pro muže i ženy s technickým smýšlením.
Kontakt:
zájemci si nejprve na uvedeném kontaktním telefonním čísle domluví schůzku na konkrétní termín (telefonický kontakt možný v době Pondělí až Pátek od 09:00 do 14:00 hod., příp. e-mailem.
Společnost má v době od 22.7. do 9.8.2019 celozávodní dovolenou. Po celou dobu bude společnost uzavřená, proto prosíme uchazeče, aby si začali volat až od pondělí 12.8.2019.
Volné místo mechanik, seřizovač textilních strojů - programování a mistr textilní výroby pro lokalitu Krásná Lípa.