ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
- PP (příp. i zkrác.) na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Společnost GlobalMoto je jedním z nejvýznamnějších distributorů motocyklového vybavení v České Republice, s mezinárodním přesahem do sousedních zemí, kam dodává motocyklové produkty a vybavení velkoobchodní síti prodejců více než 14 let. Předmětem činnosti firmy je i maloobchodní prodej motocyklů a moto vybavení ve vlastních maloobchodních prodejnách.
- Náplň práce: vedení kompletního firemního účetnictví, včetně přiznání k DPH.
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, předchozí zkušenost s vedením podvojného účetnictví a praxi v účtování
- Nabízíme: atraktivní práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu, pružnou pracovní dobu s možností práce mimo kancelář, firemními benefity a slevy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Kužel Jakub Ing., tel.: 774207215, e-mail: info@globalmoto.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Hradec Králové.