ASISTENT / ASISTENTKA PEDAGOGA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT / ASISTENTKA PEDAGOGA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup nutný od 2.9.2019, vhodné i pro absolventy
- Požadujeme: pedagogické vzdělání jakéhokoliv typu nebo kurz asistenta pedagoga, pracovní poměr lze případně uzavřít i tehdy, pokud uchazeč zároveň nastoupí na kurz asistenta pedagoga.
- Nabízíme: pracovní dobu od 7.30 - 15.30hod, čerpání fondu FKSP, závodní stravování
- V případě zájmu zasílejte životopisy na: novakova@msklicekhk.cz, bližší informace získáte na telefonu 725 796 262, kontaktní osoba Bc. Kateřina Nováková. Zaslané nabídky budou vyhodnoceny a vybraní uchazeči budou prostřednictvím telefonické domluvy pozváni na osobní schůzku s ředitelkou MŠ v termínu od 29.7. do 9.8.2019
Volné místo asistent / asistentka pedagoga pro lokalitu Hradec Králové.