Konstruktér

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete být součástí společnosti vyrábějící zařízení, na kterém vaří kuchaři ve špičkových restauracích po celém světě?Pojďte pracovat pro RM GASTRO!
Jsme 100 % česká firma s více než 23 letou historií. Co do objemu výroby gastro zařízení nemáme v České republice konkurenci. Ke svým spolupracovníkům, obchodním partnerům i ke svému okolí se chováme s úctou a odpovědností.
Pro posílení týmu našeho výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí hledáme vhodného kandidáta na tuto pozici.
Co obnáší práce konstruktéra?
Strojní inženýr navrhuje, zpracovává, realizuje a ověřuje nové produkty, které následně zavádí do portfolia firmy.
Výsledkem práce je:
kompletní sestava výrobků, modelová dokumentace výrobků, kalkulace výrobní ceny, kompletní technická dokumentace produktu.
Jaké máme požadavky - minimálně úplné střední odborné vzdělává v oboru strojírenství, domluvíte se anglicky, technické kreslení je pro Vás samozřejmostí, vyznáte se ve výrobních technologiích.
Co Vám za to nabízíme - práci v přátelském kolektivu, kde se nemusíte bát zeptat na radu, flexibilní pracovní dobu, možnost vyčerpat přesčasy formou náhradního volna, příspěvek na stravování, máme u nás obědy za 30 Kč, nadstandardní zdravotní péče, možnost jazykového vzdělávání přímo ve firmě, bezpečné a čisté pracovní prostředí.
Kontakt telefonicky a e-mailem.
Volné místo konstruktér pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.