Skladník

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat:
Vychystávat zboží pro výrobu podle dokumentů získaných ze systému v PC. Správně naskladňovat a fyzicky ukládat zboží ve skladu. Při práci budete používat mobilní terminál.
Co očekáváme my od Vás:
Máte výuční list a nevadí Vám fyzická práce?
Získali jste již praxi s řízením VZV? Pokud ano, zaučení pro Vás bude snadnější. Pokud ne, rádi Vás zaučíme. Podmínkou je platný ŘP sk.B.
Nechybí Vám chuť učit se nové věci a zvládáte základní práci na PC?
Odpovědnost za kvalitu odvedené práce je pro Vás samozřejmostí?
Můžete pracovat ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní směna 6:00-14:15, odpolední směna 14:15-22:30).

Co můžete očekávat Vy od nás:
fixní mzdu 19 000 Kč a prémie až do výše 6 000 Kč
prémie za docházku až 1 000 Kč/měsíčně , dotované stravování v ceně cca 30 Kč, příspěvek na údržbu pracovních oděvů, práci v čistém a bezpečném prostředí, kvalitní zaškolení a vybavení, prostor pro profesní a kariérní růst .
Z ergonomických důvodů je tato pozice určena pro muže.
Příspěvek na stravování 55% ceny jídla, příspěvek za odpracované roky, příspěvek na údržbu pracovních oděvů, sleva na firemní výrobky.
Kontakt e-mailem.
Volné místo skladník pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.