sociální pracovník/ce

  • Hodonín

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Skácelova 2711/2, 695 01 Hodonín. Druh práce a její charakteristika: pracovní zařazení dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, výkon sociální práce v sociálních službách azylový dům a chráněné bydlení (osoby bez domova
a osoby s duševním onemocněním).
Druh pracovního výkonu: zástup za rodičovskou dovolenou do září 2021, zkrácený pracovník úvazek 0,6 (tj. 24 hodin týdně)
Předpokládaný nástup: září 2019
Požadavky a předpoklady: VŠ nebo VOŠ - kvalifikace dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel a Outlook, internet), trestní bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu a psychická vyrovnanost, výborné komunikační dovednosti, empatie, umění naslouchat, samostatnost, motivace pro práci s osobami bez domova a s duševním onemocněním, schopnost navazovat s nimi vztah v profesionálních hranicích, zájem o obor a ochota dále se v něm vzdělávat, ŘP sk. B.
Výhodou: praxe v oboru (v sociálních službách, případně s cílovou skupinou).
Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v sociální oblasti, metodické vedení, dovolená nad rámec zákonného minima a tři dny indispozičního volna navíc, nástupní mzda 14.000,- až 15.000,- Kč.
Požadované doklady: kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis uchazeče včetně údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech, telefonický a e-mailový kontakt, motivační dopis v rozsahu maximálně jedné normostrany, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.