sociální pracovník v chráněném bydlení

  • Dačice

Pracovní místo ( sociální pracovník v chráněném bydlení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme práci sociálního pracovníka chráněného bydlení pověřeného vedením pracoviště. Jedná se o novou sociální službu, vznikající v Dačicích.
Pozice zahrnuje jak přímou práci s klienty s mentálním, tělesným, zdravotním a kombinovaným postižením, podporu klientů při nácviku osobních, pracovních, komunikativních a sociálních dovedností, tak vedení týmu pracovníků v sociálních službách, zajištění administrativy spojené se sociální službou apod..
Nabízíme kreativní práci v příjemném prostředí, další vzdělávání, možnost osobního růstu.
8 hodinová pracovní doba.
Požadavky:
- Vzdělání a odborná způsobilost podle zákona 108/2006 Sb., §110, odst. 4, trestní bezúhonnost
- Schopnost vedení týmu
- Schopnost samostatné i týmové práce
- Schopnost práce a komunikace s lidmi s postižením
- Schopnost reagovat na okamžité potřeby uživatele, organizovat čas, řešit krizové situace
- Komunikativnost, kreativita, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, flexibilní přemýšlení
- Osobní zralost a profesionalita s lidským rozměrem
- Ochota učit se novým věcem, časová flexibilita
Životopis a motivační dopis zasílejte na mail okna@okenko.eu
Volné místo sociální pracovník v chráněném bydlení pro lokalitu Dačice.