REFERENT INFOCENTRA

  • Srní

Pracovní místo ( REFERENT INFOCENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: ukončené SŠ vzdělání, dobrá znalost NJ, alespoň částečná znalost AJ, znalost práce na PC, znalost turistických cest, okolí a nabídky možností výletů, vstřícné jednání a vystupování, výpis z resjtříku trestů, samostatnost, spolehlivost
VÝHODOU: praxe v administrativě
NÁPLŇ PRÁCE: pracovník infocentra, obsluha Czech Point (vyhotovení výpisů, vybírání správních poplatků a jejich evidence), zajišťování objednávek a prodej zboží, vyřizování e-mailové pošty a telefonátů, příprava webových stránek, vedení pokladny, měsíční inventury, podávání aktuálních informací z oblasti kultury a sportu, účast na vzdělávacích seminářích, pomoc při zajišťování ubytování, návrhy, vypracování a realizace různých akcí pro kulturní a sportovní vyžití veřejnosti
KONTAKT: Ing. Dolejší - telefonicky 8:00 - 15:00, emailem, osobně (pondělí a středa 8:00 - 15:00) do 31.10.2019
Volné místo referent infocentra pro lokalitu Srní.