PRACOVNÍK NA KOMUNIKACÍCH

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK NA KOMUNIKACÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- oprava a údržba komunikací pro pěší i pro vozidla (oprava povrchů z kamenných ploten, kamenných kostek, ze zámkové dlažby, asfaltu atd.), zemní práce, příprava a výstaba dětských hřišť, zednické práce, obkladačské práce, malířské práce
Hrubá mzda: 20.130,- + osob. ohodnocení.
Pracovní doba je od 6.00 do 14.30 hodin,
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme: technická způsobilost, ŘP sk. B,C, strojnický průkaz výhodou.
První kontakt: Sýbek Jan tel. 603 239 204 nebo email: sybek@ms-pisek.cz
Volné místo pracovník na komunikacích pro lokalitu Písek.