Vedoucí dispečinku pozemní dopravy

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí dispečinku pozemní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- angličtina nebo polština výhodou, není podmínkou
- dobrá znalost práce na PC
- praxe v dopravě nebo logistice výhodou, není podmínkou
- komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni
- pracovitost, vytrvalost a odolnost vůči stresu
- soustředěnost, pečlivost a pozornost
- obchodního ducha
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující společnosti
- motivující finanční ohodnocení (včetně prémie)
- stravenky
- nefinanční benefity
- firemní akce
- důkladné zaškolení
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Nabízíme nadstandardní mzdu, pěkné prostředí, dobrý kolektiv. Možnost manažerského růstu. Ovoce a káva každý den na pracovišti.Stravenky, příspěvek na dovolenou, 13 a 14 plat.Akce pro zaměstnance, každý rok navýšený základ o 2 000 Kč. Vzdělávání zaměstnanců.
Volné místo vedoucí dispečinku pozemní dopravy pro lokalitu Brno.