Asistentka prodeje v papírnictví McPen

  • Brno

Pracovní místo ( Asistentka prodeje v papírnictví McPen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: mkroupova@versaco.cz
McPen je prostě SUPER PARTA, která potřebuje NOVOU POSILU!
Společnost VersaCo s. r. o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu zkušenou posilu na pozici asistent/ka prodeje.
Jsme špičkové papírnictví opřené o dlouhodobou důvěru zákazníků i dodavatelů, které stále rozšiřuje své prodejny do celé České republiky.

Pracovní náplň:
- obsluha zákazníků
- odborné poradenství a prodej
- doplňování zboží
- práce s pokladnou
- starost o chod prodejny

Požadujeme:
- komunikativnost
- schopnost navázat kontakt se zákazníkem
- prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- základní znalost práce na pc
- spolehlivost
- zodpovědnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
- zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na tábor, příspěvek na školní pomůcky
- stravenky
- stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
- příjemný kolektiv

NÁSTUP možný od 1.8.2019
Práce na dlouhý/krátký týden.

Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnanecké slevy, stravenky, příspěvek na tábor, příspěvek na školní pomůcky
Volné místo asistentka prodeje v papírnictví mcpen pro lokalitu Brno.