Pracovník, pracovnice skladu na dohodu o provedení práce -www.mobilprovas.cz - D

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník, pracovnice skladu na dohodu o provedení práce -www.mobilprovas.cz - D ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

Pro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici na pozici skladníka.
NÁPLŇ PRÁCE
* vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
* kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
* příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
* práce s vnitropodnikovým systémem
* spolupráce s kolegy
* flexibilní pracovní doba v rozmezí Po-Pá 7:00 - 17:00, dle dohody
* prodáváme mobilní telefony a příslušenství, tedy žádné tahání težkých balíků
* rozvoz zboží osobním automobilem - ŘP sk. B
NABÍZÍME
* zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
* příjemné pracovní v nových klimatizovaných prostorách
* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* motivující finanční ohodnocení
* zajímavá a dobře ohodnocená práce
* možnost nástupu IHNED
* výplata 100 - 130 Kč za hodinu
* smlouva na dohodu o provedení práce
POŽADUJEME
* dobré komunikační schopnosti
* znalost práce na PC na dobré úrovni
* optimismus, morální a trestní bezúhonnost
* spolehlivost a zodpovědnost
* schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
* chuť pracovat a učit se novým věcem
Volné místo pracovník,