VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ODDĚLENÍ TECHNOLOGIÍ

  • Holovousy

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ODDĚLENÍ TECHNOLOGIÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa:
Výzkum v oblasti moderních pěstitelských technologií
Řešení projektových úkolů
Podávání námětů k plánovaným projektům
Prezentace dosažených výsledků na mezinárodních a tuzemských konferencích a seminářích

Požadujeme:
VŠ vzdělání zahradnického, zemědělského nebo přírodovědného směru (specializace v ovocnářství výhodou)
Praxe v oboru vítána (nejlépe v ovocnářství, školkařství)
Dobrá znalost angličtiny slovem a písmem
Dobrá znalost práce na PC - programy MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
Nástup možný ihned
Průběžné proškolování a získání nových zkušeností v oboru
Stálé a perspektivní zaměstnání
Zajímavou práci ve společnosti s bohatou historií
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na stravování)
Požadované doklady:
Strukturovaný životopis

Kontakt:
zmeskal@vsuo.cz
Ing. Tomáš Zmeškal 739 310 321
Volné místo výzkumný a vývojový pracovník / pracovnice v oddělení technologií pro lokalitu Holovousy.