Office manager/ka s korejským jazykem

  • Ostrava

Pracovní náplň

33411 Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků
ZamK
Pracoviště: Pavlovova 3048/40, 700 30, Ostrava - Zábřeh
Pohovory po předchozí telefonické či emailové domluvě na adrese místa výkonu práce.
Životopisy v anglickém a korejském jazyce případně posílejte na email: soolp@dongah.biz nebo
maxyoon@dongah.biz

Jedná se o práci pro pobočku korejské společnosti – nutná denní komunikace s korejskou mateřskou společností.
Požadujeme znalost korejského a anglického jazyka na vynikající úrovni, práce na PC
(zejména MS Office).
Preferujeme kandidáta/ku s předchozí zkušeností na obdobné pozici (min. 1 rok).
Volné místo office manager/ka s korejským jazykem pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme

Nástup možný od: 19. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz