Osobní asistent/ka k lidem se zdravotním postižením (pracovník v sociálních služ

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Osobní asistent/ka k lidem se zdravotním postižením (pracovník v sociálních služ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje - registrovaný poskytovatel osobní asistence osobám se zdravotním postižením od 3 let a seniorům pro oblast celého Libereckého kraje, nyní nabízí možnost pracovního uplatnění na pozici osobního asistenta na plný nebo zkrácený pracovní úvazek i Vám.

Požadujeme:
o minimálně středoškolské vzdělání (resp. ukončené základní vzdělání),
o čistý trestní rejstřík
o zdravotní způsobilost k práci
o empatii a pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením a seniorům
o psychickou odolnost
o spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
o úspěšné absolvování psychologických testů

Nabízíme:
o pracovní pozici pracovníka v sociálních službách (osobní asistent u osob se zdravotním postižením a seniorů)
o možnost profesionálního růstu
o flexibilní pracovní dobu
o možnost absolvování akreditovaného kvalifikační kurzu pro pracovníky v sociálních službách
o pravidelné supervize
o průběžné vzdělávání v oboru
o příspěvek na MHD
o služební telefon
o odpovídající platové ohodnocení od 19.000,- Kč
o příjemný kolektiv

Způsob prvního kontaktu:
Osobně - Emilie Floriánové 8, patro 2b. Po+St 8:00-12:00, 12:30-17:00, Út+Čt 8:00-12:00, 12:30-15:00
Telefonicky - po-pá 8-17 731 653 053
E-mailem - jablonec@czplk.cz
Volné místo osobní asistent/ka k lidem se zdravotním postižením (pracovník v sociálních službách) pro lokalitu Jablonec nad Nisou.