OPERÁTOR/KA VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kubelíkova 604/73, 460 06 Liberec 6
Popis pracovní náplně:
- Operátor výroby provádí dělnické práce ve výrobě na základě celkového zadání a stanovených výrobních postupů.
- Identifikuje poruchy výrobních zařízení.
Požadujeme:
- ZŠ/SOU
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Praxe ve výrobním závodě výhodou
- Samostatnost, cílevědomost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: obědy za 12Kč/19Kč/29Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat a bonus ze zisku, firemní školka, firemní akce
Hlásit se předem telefonicky Po-Pá 8.00-15.00 hod. nebo e-mailem, popř. osobně, každý pondělí v 9:00 hod.
Kontaktní osoby: Kolářová Renata, Charvátová Romana, bezplatná tel. linka 800 292 200, e-maily: renata.kolarova@magna.com, romana.charvatova@magna.com
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Liberec.