účetní

  • Havlíčkův Brod

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- VŠ s ekonomickým zaměřením nebo SŠ ekonomická s delší praxí, min. dvouletá zkušenost se zpracováním a vedením účetnictví, ideálně z obdobné oblasti (výrobní společnost), znalost účetních programů (Money velkou výhodou), samostatnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita, schopnost dodržovat termíny
- kontrola náležitosti a účtování účetních dokladů, odpovědnost za účtování veškerých účetních případů a jejich správnost, realizace platebního styku, vedení skladové evidence a evidence majetku, zpracování podkladů k DPH, podávání daňových přiznání, rozúčtování nákladových a výnosových položek dle středisek, inventarizace rozvahových účtů, zpracování účetní závěrky (rozvahy, výsledovky, přílohy), spolupráce s daňovými poradci a se mzdovou účetní
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo účetní pro lokalitu Havlíčkův Brod.