Skladník manipulační dělník

  • Bruntál

Pracovní místo ( Skladník manipulační dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 44b
Náplň práce, okruh činností:
- příjem a výdej materiálu, manipulace s materiálem
- kontrola dodacích listů a administrativní práce s tím spojené
- řízení vysokozdvižného vozíku
- kolektivní hmotná odpovědnost za sklad

Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání - vyučení
- výhodou - praxe v řízení vysokozdvižného vozíku
- dobrá kondice a fyzická zdatnost
- spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, svědomitost, zručnost
- základní znalost obsluhy PC
- schopnost vykonávat administrativní činnosti při výdeji materiálu
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- důkladné odborné zaučení, vhodné pro ženy i absolventy
- práce v nepřetržitém pracovním režimu
- zaměstnanecké výhody: měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy,
náborový příspěvek ve výši 10 000,- Kč (vyplácen postupně), dovolená v
délce 4 týdnů - po 1. roce navýšení dovolené o 1 týden, závodní stravování
s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora
-zajímavé platové ohodnocení (příplatek za řízení VZV+ veškeré příplatky a
mzdové zvýhodnění plynoucí z nepřetržitého režimu + prémie až ve výši 25% +
po zapracování možnost získání osobního ohodnocení)
profesní růst, odborná školení, prémie ve výši až 25% a další motivační odměny, příplatky plynoucí z nepřetržitého provozu, roční nárok dovolené v délce 20 dnů - po roce nárok na 5. týden dovolené, závodní stravování s příspěvek zaměstnavatele ve výši 55%,
Hlásit se na e - email : hellebrand@linaset.cz nebo osobn