Přípravář pro provoz hliníkových konstrukcí

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Přípravář pro provoz hliníkových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?
- zpracování cenových nabídek
na základě technické dokumentace
- zaměření stavebních otvorů na stavbě
- zpracování výrobní dokumentace
- koordinování průběhu přidělených zakázek
JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?
- min. ukončené střední vzdělání technického směru
- dobrá znalost PC
(zejména program Autocad výhodou,případně jiný technický program)
- technické myšlení
- řidičský průkaz sk. B podmínkou
KTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE?
- pečlivost a smysl pro detail, aktivní přístup
- zodpovědnost a samostatnost
- ochotu neustále se vzdělávat
PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?
- budete se podílet na zajímavých zakázkách
- získáte stabilní práci
- dostanete velmi dobré finanční ohodnocení
odpovídající dosahovaným výsledkům
- máme pro Vás zajímavé firemní benefity
Volné místo přípravář pro provoz hliníkových konstrukcí pro lokalitu Žďár nad Sázavou.