Obchodní manager/ka

  • Ostrava

Pracovní náplň

24311 Specialisté v oblasti marketingu
ZamK
Pracoviště: Frýdecká 443, 719 00 Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky 602 611 845, e-mailem rehulkova@katerina@mscmetpro.cz, osobně po předchozí telefonické domluvě

Náplň práce: upevňování obchodních vztahů a vytváření nových, styk se zákazníky, marketing, technická podpora, strategie rozvoje, proaktivní přístup

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, praxe v oblasti strojírenství a ve výrobní společnosti, MS Office, Outlook, MS Windows, Internet

Benefity: stravenky
Volné místo obchodní manager/ka pro lokalitu Ostrava.

Požadujeme

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Práce s PC - Windows, Řidičský průkaz, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz